Apartmán

Apartmán.

Samostatný třípokojový byt (plocha 70 m2) v podkroví penzionu. 8 lůžek – rozložení do pokojů – 3, 3, a 2. Kuchyň s jídelnou a prostorná koupelna se sprchou a WC. Vybavení kuchyně – dvouplotýnkový vařič, mikrovlnka, varná konvice, lednice s mrazákem, dřez, dostatek nádobí pro vaření i stolování. V apartmánu je rádio, televize a WIFI. Z oken výhled do zahrady a na hrad Lipnice nad Sázavou.

NEKUŘÁCKÉ PROSTŘEDÍ - kouřit je možno jen v zahradě.

Speciální společenská místnost v chalupě není. Pokud se u nás sejde parta, která obsadí celou chalupu, sedávají v jídelně apartmánu. Je široká 2 m, dlouhá 6,5 m a za roh pokračuje kuchyňkou. Pokud se velký stůl odstaví od zdi, případně se k němu přistaví stůl, který je vedle lednice, sesedlo se tam už vícekrát 17 lidí. Dá se tak posedět, popovídat, případně zazpívat, ale na náročnější pohybové aktivity to není (i když se tam i tančilo - v prostoru kuchyňky a přilehlého pokoje! ).

V případě, že je ubytovací kapacita volná, je možno (při ubytování více než na jednu noc) využít LAST MINUTE slevu pro menší skupinu osob za následujících podmínek: 500 Kč za dvě osoby/noc + 60 Kč/noc za každou další ubytovanou osobu. (V topném období je třeba připočítat ještě náklady na vytápění - 50 až 250 Kč/den podle počasí a regulace vytápění)

Rezervace LAST MINUTE je možná nanejvýš tři dny před nástupem k ubytování.Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2019 Chalupa pod Melechovem.